0
  • سبد خرید شما خالی است !

اخبار باشگاه ستاره تن سا

در روز چقدر نمک بخوریم؟

خورد و خوراک باید تا چه اندازه بانمک باشد؟ می‌توان بی نمک زندگی کرد؟ بیشتر مردم در مصرف نمک زیاده‌روی می‌کنند؛ چیزی که برای سلامتی مضر است. آیا می‌توان اندازه‌ی مناسبی برای مصرف نمک تعریف کرد؟ خبر خوب برای آن‌ها که خوراکی را خوش‌نمک دوست دارند، این که مجبور نیستید از نمک چشم‌پوشی کنید.

بازگشت به روزهای سخت کرونایی/ پیش بینی کرونا در پاییز و زمستان

شهر تهران از ابتدای هفته جاری در دسته بندی شهرهای کرونایی کشور، در فهرست شهرهای نارنجی قرار گرفت و از همین رو، استفاده از ماسک الزامی شد.

تا این نکات را نخوانده اید، ایبوپروفن نخورید

ایبو پروفن یک نوع مسکن است که بدون نسخه پزشکی هم قابل تهیه می باشد اما قرص ایبوپروفن عوارضی دارد که قبل از مصرف بهتر است بدانید.

آفت دهان و تبخال را آسان درمان کنیم؟

کی از دلایل بروز آفت دهان، کمبود ویتامین C است؛ آب پرتقال تازه سرشار از ویتامین C است و استفاده روزانه‌ آن، ویتامین C مورد نیاز بدن را تأمین می‌کند.

با این ماده غذایی 3سوته وزن کم کنید

نتایج تحقیقات نشان می‌دهد که رژیم غذایی با پروتئین بیشتر و کالری کمتر یکی از موثرترین رژیم‌ها برای کاهش وزن است.

شناسایی سویه BA۵ در ایران/ احتمال دو رقمی شدن فوتی ها

معاون درمان وزارت بهداشت، با عنوان این مطلب که زیرسویه BA۵ در ایران شناسایی شده است، از احتمال دو رقمی شدن فوتی های روزانه کرونا در کشور خبر داد.

بهترین روش خارج کردن جسم خارجی از چشم

اگر جسم خارجی وارد چشمتان شد، برای بیرون آوردن آن از وسایل تیز استفاده نکنید. روش هایی وجود دارد که میتوانید بدون آسیب به چشم، اجسام را از داخل چشم خارج کنید.

خوراکی‌هایی که نباید در روز‌های خیلی گرم مصرف کرد!

با گرم‌شدن هوا سبک تغذیه نیز باید تغییر کند تا سطح مایعات بدن تامین شود و از طرفی هضم غذا نیز دمای درونی بدن را بالا نبرد. از همین‌رو، لازم است مصرف بعضی از خوراکی‌ها کاهش پیدا کند.

افزایش اشتها با 7 راهکار فوق‌العاده

هر کسی ممکن است به دلایل مختلف دچار کم اشتهایی شود و به دنبال افزایش اشتها باشد. ممکن است میل شما به غذا در مقطعی کم شود و علاقه‌تان به خوردن را از دست بدهید.

عادت به ورزش با 16 راهکار طلایی

همه ما از فواید ورزش باخبریم و می‌دانیم عادت به ورزش یکی از بهترین عاداتی است که می‌توانیم در زندگی‌مان داشته باشیم.

بهترین حرکات ورزشی برای چاق شدن ساق پا

با استفاده از هفت نکته ضروری زیر اندامهای تحتانی خودتان را ورزش بدهید تا ساق پاهایی حجیم و خوش فرم داشته باشید.

شربت‌هایی خوش طعم برای فرار از گرمازدگی

تابستان با روزهای طولانی و گرمای طاقت فرسای خود از راه رسیده است؛همان روزهایی که جرعه آبی خنک یا نوشیدنی گوارا آرزوی هر فرد گرمازده‌ای است.

مضرات پوشیدن کفش نامناسب

کفش جهت حفاظت از پا است؛ اما باید توجه داشت کفش نامناسب و تنگ واقعا زجرآور بوده و مضراتی به همراه دارد.

خبری خوب برای تنبل ها؛ این ورزش راحت استرس و اضطراب روانی اجتماعی را رفع می کند

بر اساس نتایج یک مطالعه جدید، یک تمرین ورزشی مجازی مزایای شدید شناختی و عصبی ایجاد کرده و می تواند استرس و اضطراب روانی اجتماعی را نیز کاهش دهد.

خوش بینی موجب افزایش طول عمر زنان می شود

محققان دانشگاه هاروارد تأثیر خوش‌بینی را بر طول عمر زنان مطالعه کردند و دریافتند که خوش‌بینی با طول عمر بیشتر مانند زندگی تا سن ۹۰ سالگی مرتبط است.

چگونه فشار خون خود را کاهش دهید؟

مدیریت استرس مهارتی است که می‌تواند تغییرات زیادی از جمله کاهش فشار خون را در زندگی شما ایجاد کند. استرس باعث ترشح هورمون‌هایی می‌شود که ضربان قلب شما را سرعت بخشیده، رگ‌های خونی شما را منقبض کرده و می‌توانند باعث افزایش موقت فشار خون شوند.

کاهش ۲ برابری وزن با ماده غذایی خوشمزه

ماده غذایی خوشمزه‌ای می‌تواند کاهش وزن را به‌ طور چشمگیری افزایش دهد.

علامت اعتیاد که خیلی ها متوجه آن نمیشوند

بیماری خطرناک اعتیاد که همه ی افراد از تاثیرات مخرب آن آگاه هستند اما باز هم گرفتارش میشوند، علامت های دارد که بسیاری از ما به آن بی توجه بوده ایم.