کاربرد رنگ موی موقت چیست؟

توضیحات:

 • به نام خدا

  ما عاشق مخلوط کردن و رقیق کردن رنگ‌های رنگین کمانی با نرم کننده و بدست آوردن یک رنگ سفارشی هستیم. اما روکسی توصیه می‌کند چند قطره از رنگ را به شامپو و نرم کننده‌ی هفتگی خود اضافه کنید، حتی اگر موی رنگ شده عجیب و غریب ندارید.

  روکسی می‌گوید: «اضافه کردن رنگ موی موقت به پاک کننده‌های مو می‌تواند باعث شود بعضی از رنگ‌ها مثل طلایی و هلویی در موهایتان ماندگاری بیشتری پیدا کنند.»

  ما پیشنهاد می‌کنیم با آرایشگرتان درباره‌ی رنگی که می‌خواهید روی موهایتان بوجود بیاید مشورت کنید. او می‌تواند شما را به رنگ قرمز، بنفش و یا زرد موقتی که می‌تواند روی رنگ طبیعی موهایتان زیباتر بنظر برسد راهنمایی کند.

  آیا ارزش دارد که برای رنگ موهای موقت به سالن زیبایی مراجعه کنیم؟

  روکسی توصیه می‌کند: «اگر برای اولین بار می‌خواهید از یک رنگ غیر معمول استفاده کنید و احساس نگرانی دارید، پس بله، به سالن مراجعه کنید. یک آرایشگر حرفه‌ای می‌تواند به شما آموزش دهد که پس از بازگشت به خانه، چطور با موهایتان رفتار کنید.

  من همیشه به مشتریانم مخلوطی از رنگ‌های موقت می‌دهم تا در خانه رنگ مویشان را ماندگارتر کنند. می‌ارزد که برای اولین باری که می‌خواهید از این رنگ‌ها استفاده کنید، به یک سالن زیبایی مراجعه کنید تا راهنمایی‌هایی را از آرایشگرتان برای چگونگی حفظ رنگ در خانه، بگیرید. با این حال، روکسی موافق است که سحر و جادویی در رنگ کردن موها در خانه وجود دارد.

  «یکی از بزرگترین الهام بخشان من کسانی هستند که در خانه موهایشان را رنگ می‌کنند. هنگامی که شما موهایتان را بصورت کورکورانه رنگ می‌کنید، چیزهایی جادویی اتفاق می‌افتد.»

  کلید یک رنگ موی موقت خوب، این است که نترسید و از آن لذت ببرید. و اگر آنطور که آرزو داشتید از آب در نیامد، نترسید! خیلی زودتر از چیزی که فکر می‌کنید از روی موهایتان شسته خواهد شد.


 • تهیه و تنظیم توسط باشگاه ستاره تن سا
  تماس : 09132860375‬
  انتشار مطلب در :