رنگ موقت مو چیست؟

توضیحات:

 • به نام خدا

  رنگ موقتی عملکردی تقریبا شبیه به رنگ موهای دائم دارد. اما بجای اینکه در کوتیکول مو نفوذ کند، روی آن قرار می‌گیرد. در واقع اینکه هیچ عملکرد شیمیایی واقعی در آن وجود ندارد، آنرا به ساده‌ترین راه رنگ کردن مو تبدیل کرده است.»

  رنگ موهای موقت، بهترین انتخاب برای رنگ کردن موهاییست که قبلا به رنگ روشن در آمده‌اند، آن هم به یک دلیل خوب. دارلینگ توضیح می‌دهد که اگر شما موهایتان را دکلره کرده‌اید و کاملا سفید بنظر می‌رسد، معمولا نتیجه این است که انگار رنگ را روی شیشه زده‌اید.

  اما اگر موهایتان را زرد کرده اید و یا سایه‌های طبیعی بلوند و یا قهوه‌ای روی موهایتان قرار دارد، شما باید تئوری رنگ‌هارا در نظر بگیرید و پیش‌بینی کنید که این رنگ‌ها، چه سایه‌ای روی موهایتان ایجاد میکنند. این درست است، رنگ آبی روشن، روی موهای روشنی که به سفیدی می‌زنند واضح بنظر می‌رسد، اما رنگ زرد در موهای بلوند، تبدیل به یک سایه‌ی سبز یاقوتی می‌شود.

  راه و روش حفظ رنگ موی موقت چیست؟

  از آنجا که این رنگ‌ها تنها روی کوتیکول مو قرار می‌گیرند، در نتیجه زودتر هم پاک می‌شوند. هرچند پاک شدن رنگ موقت اجتناب ناپذیر است، اما روکسی چند نکته برای ما دارد: «موهایتان را نشویید. اجازه دهید آنها کثیف شوند و برای از بین بردن چربی از پودر و شامپوی خشک استفاده کنید. گرمای اتوی مو نیز راه دیگری برای از بین بردن رنگ دانه‌هاییست که روی موهایتان قرار داده‌اید.


 • تهیه و تنظیم توسط باشگاه ستاره تن سا
  تماس : 09132860375‬
  انتشار مطلب در :