گران‌ترین ورزش‌های جهان!

توضیحات:

 • به نام خدا

   ورزش‌های موتوری
  برای شرکت در این ورزش‌ها به موتور، ماشین و وسیله نقلیه مربوطه نیاز دارید که معمولا ارزان نیستند. علاوه بر این، هزینه نگهداری و تعمیر آن‌ها نیز معمولا گران است. آماده‌کردن وسایل نقلیه و سوخت برای مسابقات می‌تواند بر هزینه‌های شما اضافه کند. یکی دیگر از نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که در ورزش‌هایی مثل ماشین‌سواری و موتورسواری باید هزینه‌های بالای پزشکی را هم در نظر بگیرید. در مسابقاتی مثل فرمول‌ یک، رانندگان با خطراتی مواجه‌اند که آسیب‌های آن بسیار جدی‌تر از دررفتگی مچ یا مشکلات ورزشی ساده و پیش‌پاافتاده است. علاوه بر این، برای اینکه در این مسابقات شرکت کنید باید ماشین خود را داشته باشید. به همین دلایل ورزش‌های موتوری جزو گران ترین ورزش های جهان هستند.

  گران ترین ورزش های جهان

   اسکی پرش
  اسکی پرش یکی از محبوب‌ترین مسابقات المپیک‌های زمستانی است و بسیاری از مردم دنیا علاقه‌مندند این مسابقات را تماشا کنند. در نگاه اول، ممکن است فکر کنید این ورزش در فهرست گران ترین ورزش های جهان جای نمی‌گیرد؛ اما اشتباه نکنید. اسکی پرش گران‌ترین نوع اسکی است که می‌توانید در آن شرکت کنید. تجهیزات آن بسیار گران‌قیمت است و ممکن است تا ۳هزار دلار برای شما هزینه داشته باشد.

  علاوه بر این، امکانات انجام این ورزش معمولا در جاهای محدودی در دنیا وجود دارد؛ بنابراین، برای آموزش و تمرین و شرکت در مسابقات باید بتوانید به کشورهای مختلف سفر کنید. هزینه‌هایی مثل بیمه هم به این مبالغ اضافه می‌شود.

  گران ترین ورزش های جهان

   بابس‌لِد یا سورتمه‌سُری (Bobsleigh)
  این ورزش یکی از ورزش‌های زمستانی است و برای شرکت در مسابقات و رویدادهای ورزشی آن باید حامی مالی یا اسپانسر پیدا کنید. علاوه بر این، آموزش این ورزش برای ورزشکاران بسیار پرهزینه است. ضمنا فضای مناسب برای انجام این ورزش در کل دنیا بسیار محدود است. اگر بخواهید برای این ورزش تمرین کنید یا در رویدادهای آن شرکت کنید، باید هزینه سفر به گوشه و کنار دنیا را داشته باشید.


 • تهیه و تنظیم توسط باشگاه ستاره تن سا
  تماس : 09132860375‬
  انتشار مطلب در :