نسخه درمان دل درد پر‌خوری

توضیحات:

 • به نام خدا

  عرق نعناع،معجزه‌ درمان دل درد

  یکی از بهترین راه‌ها برای درمان دل درد پرخوری استفاده از عرق نعناع است. در هنگام دل درد عرق نعناع را با کمی آب قند یا نبات میل کنید. همچنین می‌توانید نعناع خشک یا تازه را با آب بجوشانید و از این دمنوش میل کنید. یکی دیگر از گزینه‌ها آدامس نعنایی است که بی‌تاثیر نخواهد بود.

  ترخون، دوست‌دار معده

  برای رفع دل درد و دردهای معده می‌توانید از ترخون استفاده کنید. سبزی ترخون در کنار فواید زیادی که دارد ، معده را هم تقویت می‌کند.

  معجون آرامبخش

  شما می‌توانید با استفاده از مخلوط نعناع، گل بابونه، رازیانه، ریشه شیرین‌ بیان و ریشه گل‌ ختمی یک معجون آرامبخش تهیه کنید و دل درد‌تان را تسکین دهید.

  برای تهیه این معجون باید ۲۵۰ گرم نعناع، ۲۵۰گرم گل بابونه، ۱۰۰گرم رازیانه، ۲۰۰گرم ریشه شیرین‌بیان و ۲۰۰گرم ریشه ختمی را در یک لیوان آب‌جوش بریزید. سپس حدود نیم ساعت صبر کنید تا معجون دم بکشد. حال این معجون را صاف کرده و نیم‌ساعت قبل از صبحانه و نیم ساعت قبل از شام یک استکان از آن را بنوشید.

  زیره سیاه و سبز برای کاهش نفخ شکم

  زیره سیاه و سبز برای درمان دل درد پرخوری و کاهش نفخ معده بسیار مناسب است. می‌توان از این گیاه به‌صورت پودرشده بعد از غذا استفاده کرد.

  زنجبیل، گرم‌کننده معده

  برای درمان دل دردتان مقدار کمی از پودر زنجبیل را در آب جوش بریزید و سپس آن را با خرما یا نبات بنوشید. این دمنوش درد شما را به خوبی کاهش خواهد داد . البته درخصوص رفع دل درد کودکان مخلوط آب و آبلیمو و عسل پیشنهاد می‌شود.

  دارچین

  شما می‌توانید برای درمان دل درد از دارچین استفاده کنید. برای اینکار کافی‌است نصف قاشق غذاخوری دارچین را دم کرده و میل کنید. این کار کم کم درد شما را تسکین می‌دهد.


 • تهیه و تنظیم توسط باشگاه ستاره تن سا
  تماس : 09132860375‬
  انتشار مطلب در :