هنرپیشه های زن هالیوود که تناسب اندام دارند را بشناسید

توضیحات:

 • به نام خدا

  بسیاری از ما در زندگی به دنبال یک الگو هستیم، البته این به معنای پیروی بی چون و چرا از آن الگو نیست؛ چرا که همه افراد دارای خوبی‌ها و بدی‌هایی هستند. در این مقاله هنرپیشه های زن هالیوود که دارای رژیم غذایی و تناسب اندام هستند را معرفی می‌کنیم. با جیمیتو همراه باشید.

  هنرپیشه های زن هالیوود که تناسب اندام دارند را بشناسید

  ۱- یکی از هنرپیشه های زن هالیوود : اوما تورمن

  اوما تورمن برای بازی در فیلم بیل را بکش مجبور به آموزش هنرهای رزمی ووشو شد. او با تمرینات سخت خود توانست به تناسب اندام برسد. البته ورزش‌های او به این یک مورد ختم نمی‌شود. او در اسکی، اسنوبرد و اسب سواری نیز مهارت زیادی دارد. البته به تازگی به فیتنس و یوگا نیز روی آورده است.


  ۲- یکی از هنرپیشه های زن هالیوود : گوئینت پالترو

  گوئینت پالترو برنامه فیتنس یکی از مربی‌های مشهور را دنبال می‌کند. علاوه بر آن، او در یوگا و موج سواری نیز مهارت زیادی دارد. با وجود فعالیت ورزشی منظم و در کنار آن رژیم غذایی سالم، او توانست نامش را در میان خوش اندام‌ترین ستاره‌های هالیوود ثبت کند. او هر از گاهی نیز با استفاده از مواد غذایی، بدنش را سم زدایی می‌کند.


  ۳- یکی از هنرپیشه های زن هالیوود : کامرون دیاز

  کامرون دیاز برای این که به تناسب اندام برسد، به طور منظم ورزش می‌کند. او هر روز به باشگاه می‌رود، یوگا، پیاده روی و موج سواری نیز از دیگر ورزش‌های مورد علاقه اوست که اغلب اوقات انجام می‌دهد. او در این مورد می‌گوید: «با وجود ورزش، من احساس قدرت می کنم. از زنان دیگر نیز می‌خواهم که به اندام خود بیشتر توجه کنند. هیچوقت برای ورزش کردن دیر نیست.


  ۴- یکی از هنرپیشه های زن هالیوود : پنه لوپز کروز

  پنه لوپه کروز زمانی به هله هوله و مواد غذایی ناسالم اعتیاد داشت اما ناگهان تصمیم گرفت که سبک زندگی خود را تغییر دهد و مواد غذایی سالم تری را جایگزین کند. حال او میوه، سبزیجات، آجیل و حبوبات بیشتری را در رژیم غذایی خود جای داده است. همین روش سبب شد که اندام او به زیباترین شکل ممکن تغییر کند به طوری که نامش در لیست خوش اندام‌ترین زنان هالیوودی ثبت شود.


  ۵- یکی از هنرپیشه های زن هالیوود : اوا مندس

  اوا مندس ۳ تا ۴ بار در هفته به باشگاه می‌رود، ۲ بار در هفته یوگا می‌کند و ۳۵ دقیقه در روز می‌دود. علاوه بر فعالیت بدنی، رژیم غذایی او تنها شامل کربوهیدرات های پیچیده است. با این وجود داشتن اندامی متناسب و زیبا جای تعجب ندارد.


  ۶- یکی از هنرپیشه های زن هالیوود : جسیکا بیل

  جسیکا بیل در آن واحد هم ورزش‌های کششی و هم ورزش‌های هوازی و قدرتی انجام می‌دهد. او همچنین هر روز به همراه سگ خود، به پیاده روی می‌رود. البته او هم مانند دیگر ستاره‌ها، در کنار ورزش، رژیم غذایی سالمی را نیز دنبال می‌کند که بی شک مهمترین عامل در تناسب اندام اوست.


  ۷- یکی از هنرپیشه های زن هالیوود : هلی بری

  هلی بری ثابت کرد که داشتن اندامی متناسب نیازی به خودکشی ندارد. او هر روز ۲۵ دقیقه از زمان خود را به ورزش اختصاص می‌دهد و باور دارد که همین زمان برای داشتن اندامی متناسب، کافی ست. او در این ۲۵ دقیقه گرم کردن بدن را در اولویت قرار می‌دهد، سپس روی بالاتنه‌اش تمرکز می‌کند و در نهایت چند حرکت کاردیو برای سوزاندن چربی‌های خود انجام می‌دهد.


 • تهیه و تنظیم توسط باشگاه ستاره تن سا
  تماس : 09132860375‬
  انتشار مطلب در :