پوزینگ

توضیحات:

 • به نام خدا

  بدنساز نیستید؟ نمایش عضلات می‌تواند به شما در شکل گیری سریعتر کمک کند.

  نمایش دادن (posing) می‌تواند باعث افزایش آگاهی عضلات ، بلوغ عضلات و تعریف کلی شود. در مورد فواید نمایش ، کاوش کنید و نحوه انجام 5 نمایش محبوب را یاد بگیرید.

  به عنوان یک مربی بدنساز رقابتی ، نمایش دادن برای من به همان اندازه بخشی از ورزش است که تمرین ، رژیم غذایی و خواب. من اطمینان دارم که نمایش دادن می‌تواند به هرکسی که در جستجوی جسمی بهتر است کمک می‌کند.

  نمایش دادن عضلات و فیگور گرفتن باعث افزایش آگاهی عضلات می‌شود

  1.    قرار گرفتن در معرض دید می‌تواند باعث افزایش چشمگیر آگاهی از عضلات شود ، خصوصاً در مناطقی که در دسترس نیستند مانند همسرینگ یا قسمت‌هایی از کمر شما. اغلب اوقات ورزشکاران گروههای عضلانی عقب مانده‌ای دارند ، به این دلیل که آنها را به طور صحیح در طول تمرین منقبض نمی‌کنند. ایجاد ارتباط بین عضلات و ذهن که به طور کلی منجر به تمرینات بهتر می‌شود بیشتر می‌شود.

  این چیزی است که اغلب در جامعه می‌شنوم “من می‌توانم 500پوند وزنه بزنم ” را نادیده بگیریم. در پایان ، این میزان فیبرهایی است که شما در طول مجموعه فعال می‌کنید ، نه میزان وزن در حال حرکت ، که تصمیم می‌گیرد چه میزان رشدی را در عضله هدف خود ایجاد کنید.

  شما تعجب خواهید کرد که یک فشار مضاعف ساده در پشت شما چه دردسرهایی را ایجاد می‌کند ، جایی که شما باید همزمان همسترینگ ها ، دوسر بازویی‌ها ، کمر و دوسر را خنثی کنید. توانایی انقباض صحیح عضله در طول تمرین به احتمال زیاد مهمترین چیزی است که شما در طول دوره پرورش اندام خود به چندین دلیل مختلف به آن احتیاج دارید: نه تنها باعث رشد سریع شما خواهد شد بلکه شما نیز باهوش‌تر تمرین خواهید کرد. که به نوبه خود به جلوگیری از صدمات کمک می‌کند.


  posing به تعریف عضله کمک می‌کند

  2.     نمایش عضلات به تعریف عضلات کمک می‌کند ، به این معنی که شما را لاغرتر می‌کند. خواهید فهمید که 20 دقیقه انجام پوزهای اجباری باعث ایجاد یک کاردیو جالب توجه می‌شود اما از تردمیل سرگرم کننده تر است. به خصوص احساس می‌کنم که قرار دادن یک ابزار عالی در روزهای پر فشار خون ، هنگامی که شما واقعاً می‌خواهید عضلات خود را به عقب بکشیدهست. ایجاد عضله مجبور می‌شود گلیکوژن بیشتری را ذخیره کند ، که در طی روز چندین بار در طی چند دقیقه انجام شود.

  از نظر کار ab ، قرار گرفتن در جایگاه دوم برای هیچ کس قرار ندارد ، زیرا ABS باید در طول هر حالت انعطاف پذیر باشد. من شخصاً احساس می‌کنم که یک جلسه نمایش دقیق ، بیشتر از نیمکت نشینی برای من مفید است

  . سرانجام ، هنگامی که شما مطرح می‌کنید ، فرصتی برای نگاه صادقانه به بدنتان دارید. آیا عضلات برجسته‌ای دارید؟ کدام یک از آنها عقب مانده است؟

     پوزینگ بلوغ عضلات را افزایش می‌دهد

  3.    بلوغ ماهیچه شما را افزایش می‌دهد. معنی آن چیست؟

  آیا سریعتر پیر می‌شوم؟ نه کاملاً. آیا تا به حال متوجه شده‌اید که بدنسازان فصلی تقریباً همیشه نسبت به همتایان جوان خود ، ظاهری خشک و کامل‌تر روی صحنه دارند؟ به تونی فریمن ، گری یا روبی رابینسون فکر کنید. این بچه‌ها با وجود گذشت 40 سال یا حتی 50 سالگی ، در طول سال باورنکردنی به نظر می‌رسند. هیچکدام از آنها قطارهای سنگین (دیگر) ندارند اما هر تکرار اهمیت دارد ، انقباض و آرامش مداوم است. علاوه بر این ، همه آنها تعداد رقابتی منصفانه خود را انجام داده‌اند ، که به آنها کمک کرده است تا به این شکل باورنکردنی دست یابند. گری به دلیل آموزش بدون پیراهن شناخته شده است و از همکاران آموزشی خود می‌خواهد همان کار را انجام دهند. نه پنهان افزایش انقباضات به پیشرفت سریع شما کمک می‌کند و ظاهر شما را پیچیده‌تر و تعریف شده تر می‌کند.

  در اینجا 5 مورد ارائه شده است که من به شما پیشنهاد می‌کنم در کارنامه خود قرار دهید.

  1-بیشتر ماهیچه‌ای. این کار را می‌توان به روش‌های مختلفی انجام داد ، دست‌هایی که در جلوی بدن قرار دارند یا به اصطلاح “خرچنگ” که بیشترین عضله را دارند. هر کدام را انتخاب کنید ، از شما خواسته می‌شود که شکم ، قفسه سینه ، شانه‌ها و چهار سر خود را به حداکثر برساند. این یک راه عالی برای گرفتن تاقچه ها و بریدگی در قفسه سینه و چهار سر ران است.

  2- دوسر را عقب بزنید. لازم است از پاها به بالا (مانند هر موقعیتی) بلند شوید. ابتدا پاهای خود را به سمت بیرون می‌چرخانید و در حالی که زانوها را با خم کمی خم می‌کنید به یک مرحله جزئی وارد می‌شوید. این کار باعث می‌شود تا همسترینگ ها و دوسرها انعطاف پذیر شوند. (شما نیاز به تمرین انعطاف پذیری از همسترینگ خود دارید ، هنگامی که گرفتگی دارید درست آن را انجام می‌دهید). سپس می‌توانید بازوهای خود را به سمت بالا جمع کرده و به سمت پایین بکشید ، گویی که یک کار با کشیدن لاتین انجام می‌شود ، عقب و دوسر را منقبض می‌کنید.

  3-سه طرفه جانبی: دوباره از زمین به بالا. پاها را به یکدیگر فشار دهید تا بزرگتر و شفاف‌تر به نظر برسید. سپس بازدم کنید ، یک بازوی مچ دست را از پشت بدن بگیرید ، پایین بکشید ، سه سر را خم کنید و لبخند بزنید. عالی برای کنترل شکم.

  4- قفسه سینه جانبی: همانطور که سه پایه در کنار هم قرار گرفته است ، فقط این که بازوی دور از عکاس (یا آینه) در زیر تخته قرار بگیرد و آن را بالا بکشد. پاهای فلکس ، بازدم ، شکم را نگه دارید ، دوسر را منقبض کنید و لبخند بزنید.

  5- دست بالای سر و شکم ران: یک قاتل مطلق در هنگام تهویه مطبوع! دوباره از پاها به بالا ، یک پا را به جلو بکشید ، ران را تا حد امکان سخت کنید. دستان خود را از پشت سر بلند کرده و آبسه خود را منقبض کنید. تمام هوای بیرون را منفجر کنید ، کمی به جلو تکیه دهید و تمام بدن فوقانی و همچنین پای خود را منقبض کنید.

  15 ثانیه نگه دارید و تکرار کنید. عکس بگیرید و متعجب خواهید شد که چه چیزی می‌تواند برای ظاهر شما انجام دهد.

   


 • تهیه و تنظیم توسط باشگاه ستاره تن سا
  تماس : 09132860375‬
  انتشار مطلب در :