سه اشتباه بزرگ در مسابقات بدنسازی

توضیحات:

 • به نام خدا

  این طرح برای هرکسی که رقابت می‌کند یا به سادگی می‌خواهد به دنبال یک رویداد خاص باشد مفید است. با این حال، به جای اینکه یک تمرین معمول دلپذیر / رژیم غذایی / کاردیو دیگر را ارائه دهم ، می‌خواهم به 3 خطای بزرگ‌ که معمولاً افراد هنگام آمادگی مرتکب می‌شوند، اشاره کنم.

  1- خطای زمان آماده سازی مسابقه

  شما باید به اندازه کافی تمرین کنید کاردیو انجام دهید و رژیم بگیرید. برای اکثر مردم 8 هفته طول می‌کشد تا در شکل رقابت قرار بگیرید.

  به عنوان یک قاعده کلی، اگر در ابتدای رژیم غذایی عضلات شکمی ندارید، برای 16-20 هفته برنامه ریزی کنید. در غیر این صورت شما باید رژیم خود را خراب کنید، که باعث ریزش عضلات می‌شود و در نهایت صاف به نظر می‌رسد (علاوه بر اینکه یک تهدید عمومی محسوب می‌شوید).

  بنابراین، در ابتدا باید تصمیم بگیرید که برای رسیدن به سطح بدن که قلب کوچک شما آرزو می‌کند، چند گرم برای از دست دادن نیاز دارید. از آنجا به بعد، رژیم خود را با کمبود کالری معقول برنامه ریزی کنید تا در هفته حدود 1-2 پیمانه چربی کم شود .

  مثل گذشته تمرین کنید. من هنوز هم به اندازه توانم سنگین تمرین می‌کنم تا بتوانم هرچه بیشتر ماهیچه را حفظ کنم. تکرارهای بالاتر با وزن کمتر باعث چربی بیشتر نمی‌شوند ، اما شما را در معرض خطر ریزش عضلات قرار می‌دهند. در مورد کاردیو ، شروع به اضافه کردن آن به تدریج همزمان با این کار کنید.

  همچنین ترجیح داده می‌شود 2-3 هفته قبل از مسابقه در فرم باشید. این به شما امکان می‌دهد که به طور صحیح از تمرین کنار بیایید. فردی که دارای عضلات استراحت شده است به طور کامل‌تر و بهتر از مردی است که تا یک روز پیش دو ساعت کاردیو انجام داده .

  2 – اعتماد به بیش از حد به مکمل‌ها، به خصوص چربی سوزها

  در اینجا چگونگی شروع مسابقه معمولی شروع می‌شود: کالری در حال کاهش است ، کاردیو اضافه می‌شود یا افزایش می‌یابد و یک چربی سوز استفاده می‌شود ، این ورزشکار حداقل برای مدتی وزن خود را از دست می‌دهد. مشکل این است:

  1.    شما نمی‌دانید چه چیزی کار می‌کند.

  2.    اگر به فلات برسید از اینجا به کجا می‌روید؟

  رویکرد این است که چند فاکتور را نگه دارید. در ابتدا کالری خود را روزانه 500 کاهش می‌دهید. رژیم غذایی شما مسئول٪ 80٪ از آنچه شما می‌خواهید باشد ، بنابراین می‌پردازد که در آن بخش دقیق باشد.

  بعد از دو تا سه هفته كالری كاهش یافته ، هفته‌ای حدود 2 *30 دقیقه کاردیو اضافه می‌کنیم. اگر در حالی که قدرت خود را حفظ می‌کنید لاغر شوید ، با این روش کنار بیایید. اگر اینطور نیست ، من پیشنهاد می‌کنم کالری را بیش از 200 در روز کاهش دهید و یک جلسه کاردیو سوم اضافه کنید. اگر قدرت شما بیش از 15٪ کاهش می‌یابد ، به مدت دو یا سه روز کالری خود را (به ویژه کربوهیدرات‌ها) 40٪ به دست آورید تا سوخت و ساز بدن دوباره تنظیم شود.

  سرانجام ، برای 6 هفته گذشته می‌توانید از چربی سوز برای از بین بردن رسوبات چربی سفت و سخت استفاده کنید. این امر همچنین به فراهم آوردن این انرژی اضافی کمک می‌کند تا بتوانید از طریق تمرینات خود این کار را انجام دهید. توصیه می‌کنم دو یا سه روز آخر چربی سوز را کنار بگذارید زیرا بیشتر این مواد می‌توانند با بار کربوهیدراتور اختلال ایجاد کنند.

   

  3 – تغییرات هفته گذشته

  در اینجا جایی است که اکثر مردم با پیروی از برخی از طرح مبهم سدیم / کربوهیدرات / کاهش آب / بارگیری در دقیقه آخر ، دچار سردرگمی می‌شوند و در نهایت آسیب می‌بینند. نتیجه این است که آنها از گذشته بدتر به نظر می‌رسند.

  در حال حاضر ، آب ، نمک و کربوهیدرات‌ها روی ظاهر شما تأثیر می‌گذارند اما یک برنامه بارگذاری مناسب فقط باعث می‌شود یک بدن خوب عالی به نظر برسد. این یک بدن متوسط ​​در طی 7 روز به شکل مسابقه تبدیل نمی‌شود. به طور خلاصه ، ورزشکارانی که برنده نمایش هستند هفته قبل عالی به نظر می‌رسند. با این گفته ، بیایید سه مورد بزرگ را به طور خلاصه پوشش دهیم.

  کربوهیدرات‌ها: بیشتر ورزشکاران هفته قبل از نمایش به منظور کاهش وزن ، کربوهیدرات کمی مصرف می‌کنند و بارگیری کربوهیدرات را از پنجشنبه / جمعه شروع می‌کنند تا گلیکوژن بیشتری در ماهیچه‌ها ذخیره شود. ایده این است که از اثر به اصطلاح ابرقابل جبران ، استفاده کنید ، جایی که ماهیچه تخلیه شده کربوهیدرات مانند اسفنج کربوهیدرات‌ها را جذب می‌کند و به این ترتیب ظاهری کامل‌تر و خشک تر ایجاد می‌کند. هیچ مشکلی با این رویکرد وجود ندارد اما سایه‌های خاکستری زیادی وجود دارد.

  من شخصاً فقط از یکشنبه تا چهارشنبه قبل از نمایش ، میزان کمبود خفیفی را انجام می‌دهم ، جایی که کربوهیدرات من حدود 25 تا 30 درصد افت می‌کند. سپس پنجشنبه تا جمعه بار کربوهیدرات را انجام می‌دهم و حدود 120٪ از میزان مصرف منظم کربوهیدرات را مصرف می‌کنم. افراد دیگر برای کل هفته صفر کربوهیدرات دارند و فقط در روز جمعه بار سنگینی انجام می‌دهند. برای من ، این رویکرد زمان کافی را برای پر کردن فراهم نمی‌کند ، اما شما باید برای خودتان آزمایش کنید تا ببینید چه عواملی مؤثر است. به سادگی توجه داشته باشید که چند روز کربوهیدرات و چه نوع کربوهیدرات لازم است تا زیبایی به شما ببخشد.

  آب: این احتمالاً یکی از سوءتفاهم ترین موضوعاتی است که وجود دارد. در اکثر اوقات ، آب به دلیل چربی بودن مقصر است. “اوه من فقط آب نگه می‌دارم.”

   روزانه 2 گالن می‌نوشیدم. آب می‌آید و می‌رود ، چربی وجود ندارد ، بنابراین اگر همیشه وجود داشته باشد ، احتمال آن وجود دارد که آب نباشد.

  اکثر مردم حتی نباید سعی در مصرف آب خود کنند. اگر یک هفته قبل تمرین / رژیم غذایی شما را به شکل عالی به شما رسانده است ، چرا اکنون آن را تغییر دهید؟ اگر احساس می‌کنید باید از هر نوع دیورتیک ، قانونی یا غیره استفاده کنید ، به خاطر داشته باشید که ماهیچه‌های شما بیشتر از آب ساخته شده و کم آبی بدن شما را صاف می‌کند. بنابراین ، خیلی مهم است که خیلی زود آب را قطع نکنید.

  پس برعکس: چه چیزی برعکس است؟ ناامید نشوید ، اگر احساس کردید که ریخته‌اید ، می‌توانید با انجام یک تمرین پمپ کامل بدن برطرف شوید. این باعث می‌شود تا عرق کنید و بدن را مجبور کنید آب را از زیر پوست به درون سلولهای ماهیچه منتقل کند. بیشتر مردم در واقع ریخته نمی‌شوند ، در درجه اول به اندازه کافی لاغر نبودند.

  نمک: نمک ، مانند آب ، بسیار بد تغبیر می‌شود. پروتکل بارگیری سدیم فقط باعث می‌شود یک بدنه بسیار خوب حتی خشک تر و واضح‌تر شود. اما اگر روزهای قبل از نمایش عروقی نیستید ، نمکی نیست که شما را عقب نگه می‌دارد. باز هم ، شما به اندازه کافی لاغر نیستید.

  سدیم برای اطمینان از انقباض و آرامش سلول‌های ماهیچه مورد نیاز است. همه این کارها از طریق محرک الکتریکی کم اعصاب انجام می‌شود. اگر سطح سدیم برای عملکرد عصبی ناکافی باشد ، در نتیجه یک سلول ماهیچه‌ای قادر به عملکرد صحیح نخواهد بود. به همین دلیل است که مدت طولانی قطع سدیم معنی ندارد.

  بدون سدیم ، شما نمی‌توانید پمپ بگیرید و بدن شما صاف ظاهر می‌شود. قطع سدیم در روز جمعه و معرفی مجدد آن در روز شنبه قبل از قضاوت باید این ترفند را انجام دهد.

  بعضی از ورزشکاران بدون آن اصلاً زحمت نمی‌کشند و هنوز هم عالی به نظر می‌رسند. باز هم ، همه چیز در مورد مشاهده و توجه به جزئیات است.

  این سه مشکل بزرگ هنگام رسیدن به شرایط اوج است. شما باید با دانش تازه به دست آمده خود بتوانید خود را به شکل برتر بدست آورید.

   

   


 • تهیه و تنظیم توسط باشگاه ستاره تن سا
  تماس : 09132860375‬
  انتشار مطلب در :