تقویت موهای کرکی

توضیحات:

 • به نام خدا

  موهای ضعیف اصولا مویی نازک، سست و پژمرده است . دوشاخ شدن انتهای موها، خشکی بی نهایت و یا چربی بی نهایت موها نیز نشانه موی کرکی است.
  علت موی کرکی اغلب ژنتیکی است و در بعضی مواقع دلیل هورمونی دارد. عواملی مانند زایمان، تغذیه نامناسب، استرس، عفونت های پوست سر و یا مصرف یکسری داروها.
  شرایط جوی مثل آفتاب، آب شود و الودگی هوا می تواند باعث ضعیف شدن مو بشود.
  از دست دادن 100 تا 150 مو در روز طبیعی است چون بعد از ریزش این موها، موی جدید جوانه می زندکه این روند تا میانسالی ادامه دارد و بعد از رشد مجدد موها کند میشود و یا کاملا متوقف می شود.
  در مواقعی که مو ضعیف شده است و یا علائم انرا دارد می توان از روشهای تقویتی استفاده کرد. برای تقویت موهای کرکی روش های بسیاری وجود دارد .

  تقویت موهای کرکی با استفاده از روش های رایج و سنتی
  استفاده از محصولات مناسب برای تقویت موهای کرکی بسیار ضروری است. محصولاتی مانند شامپوی مخصوصی که یکسری پروتئین  و اسید امینه دارد که باعث تقویت مو می شود.
  در پایان پیشنهاد می کنیم هرکز از شامپویی که موی شما را بسیار خشک می کند استفاده نکنید. استفاده از ماسک پروتئین نیز می تواند برای موهای تقویت موهای ضعیف توصیه می شود.
  همچنین توصیه می کنیم از مواد شیمیایی مثل رنگ مو کم استفاده کنید چون بسیار اسیب می زنند حتی استفاده از محصولات تقویتی در بلند مدت باعث آسیب رساندن به مو می شود چون اغلب حاوی مواد شیمیایی هستند بنابراین تقویت موهای با استفاده از پکیج prp، لیزرتراپی، مزوتراپی و ویتامین درمانی نتایج خوبی را در بر خواهد داشت


 • تهیه و تنظیم توسط باشگاه ستاره تن سا
  تماس : 09132860375‬
  انتشار مطلب در :