کاشت مو به روش FIT

توضیحات:

 • به نام خدا

  SUT در واقع نامی ابداعی توسط متخصصان ایرانی است که S ابتدای آن برگرفته از تکنیک استفاده شده در این روش، یعنی تکنیک S.A.F.E یا SAFE است. SAFE مخفف واژهٔ Suction Assisted Follicular Extraction بوده که به معنی « استخراج فولیکولی به کمک ساکشن یا مکش » است.

  معرفی کاشت مو به روش SUT در یک جمله
  روش SUT در واقع همان کاشت مو به روش FIT است که به کمک یک دستگاه اتوماتیک انجام می‌شود.

  SUT چگونه انجام می‌شود؟

  مهم‌ترین ابهامی که قصد داریم در معرفی  برطرف کنیم، این است که تکنیک SAFE یا به طور کلی روش SUT، روشی تمام خودکار یا تمام اتوماتیک نیست. SUT همان روش FIT است که به با استفاده از یک دستگاه اتوماتیک بهینه سازی شده است تا سرعت و دقت پیوند بالا برود. پس اگر با ادعای کاشت SUT به روش تمام خودکار برخورد کردید، بدانید که با تبلیغی دروغین مواجه شده‌اید.

  همانند کاشت مو به روش FIT، در روش SUT نیز پیوند‌ها یا گرافت‌ها به صورت واحدی استخراج شده و پیوند زده می‌شوند؛

  با این تفاوت که در SUT فولیکول‌ها به شکل دقیقی توسط یک ابزار مکنده بیرون کشیده می‌شود و سپس توسط همان دستگاه در محل پیوند قرار می‌گیرد. به این ترتیب فولیکول در مواجه با وسایل و ابزار جراحی آسیب نمی‌بیند.

  چرا روش SUT ؟

  مزایا و معایب کاشت مو به روش SUT به تفضیل بررسی شده‌اند. به طور خلاصه مهم‌ترین مزیت روش SUT استفاده از دستگاه مکنده یا ساکشن است. برداشت فولیکول‌ها در این روش دقت و سرعت بالایی دارد و احتمال آسیب به فولیکول بسیار کمتر می‌شود (چون با ابزار مختلف تماسی ندارد). معمولاً برای رسیدن به تراکم مطلوب، باید دو بار عمل کاشت مو را انجام داد ولی با استفاده از روش SUT می‌توان در یک جلسه حدود ۱۴۰۰۰ تار مو کاشت که در اغلب موارد تراکم دلخواه حاصل می‌شود.
  با همهٔ این مزایا، باید توجه داشته باشید که همهٔ تکنیک‌های کاشت مو در نهایت یک عمل جراحی محسوب می‌شوند. کم تهاجمی بودن کاشت مو به معنی این نیست که پیوند مو را می‌توان مثل «آب خوردن» انجام داد.
  در بیشتر مواقع دلیل این اتفاقات ناخوشایند، عدم تخصص مرکز کاشت مو یا استفاده از روش‌ها و ابزار غیر استاندارد است. این را هم مد نظر داشته باشید که استفاده یا عدم استفاده از دستگاه‌ تضمینی بر موفقیت کاشت مو نیست بلکه موفقیت کاشت بیش از هرچیزی به مهارت پزشک بستگی دارد.

  در واقع بهترین کلینیک کاشت مو نه تنها به پیشرفته‌ترین تجهیزات کاشت مجهز است، بلکه از پزشکان و تیم درمانی مجرب و حرفه‌ای بهره می‌برد.

  هزینهٔ کاشت مو به روش SUT

  هزینه کاشت مو به روش SUT به چندین عامل از جمله تراکم موی هدف و وضعیت بانک موی شما بستگی دارد.


 • تهیه و تنظیم توسط باشگاه ستاره تن سا
  تماس : 09132860375‬
  انتشار مطلب در :