فعالیت‌هایی که باید قبل از عمل زیبایی مو انجام داد

توضیحات:

 • به نام خدا

  کاشت مو برای فرد مورد نیاز هست یا خیر: اینکه فرد بفهمد که آیا نیاز دارد که کاشت را برای خود انجام دهد یا خیر باید به متخصص این عمل مراجعه نماید و مشورت های لازم را انجام دهد. اغلب افرادی که دچار مشکلات کم‌پشتی مو و یا طاسی موی سر هستند، پیشنهاد می شود که کاشت را انجام دهند.
  علت کم پشت شدن مو: دلایل کم پشتی مو می‌تواند مختلف باشد شامل: استرس های ناشی از کار، تغذیه بد، کچلی و یا اینکه ارثی باشد.
  سن کاشت: معمولاً زیر سن 23 سال توصیه و انجام نمی‌شود. از طرف دیگر افرادی که دارای سن بالایی هستند نیز ممکن است بعد از کاشت هم چنان دچار ریزش مو شوند.

  بررسی هزینه: افراد باید قبل از کاشت، نسبت به هزینه آن نیز تحقیق نمایند و بعدازآن شروع به کاشت نمایند.انتخاب نوع روش کاشت: انتخاب تکنیک کاشت تأثیر بسیار زیادی درنتیجه نهایی کاشت دارد، قبلاً کاشت به‌صورت FIT و FUT انجام SUTمی‌شد ولی امروزه روش‌های جدید  کاشت مو به روش و FUT نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد.
  آگاهی کامل از عوارض بعد از عمل: فرد باید نسبت به نتیجه بعد از عمل نیز کاملاً تحقیق کند و برحسب نتایج عمل این کار را انجام دهد.

  کاشت مو یک عمل زیبایی تخصصی است که در جامعه ما جایگاه بسیار خوبی پیداکرده است و کاشت مو برای افرادی که در معرض ریزش مو هستند بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل تست که کاشت و شناخت بهترین روش برای کاشت تأثیر بسیار زیادی در زیبایی افراد دارد. 


 • تهیه و تنظیم توسط باشگاه ستاره تن سا
  تماس : 09132860375‬
  انتشار مطلب در :