تی آر ایکس Force Kit Grade A

توضیحات:

 • به نام خدا

  تی آر ایکس Force Kit Grade A این وسیله ورزشی نصب آسان و راحتی دارد و به راحتی میتوانید در هر مکان و زمانی از آن استفاده کنید. تنوع در انجام حرکات ورزشی با TRX سبب شده تا کاربر بعد از مدتی دچار خستگی و یکنواختی ورزش نشود و بتواند مدت زمان بیشتری بدن ورزش را ادامه دهد. استفاده از وزن بدن برای حفظ تعادل در تمرینات TRX باعث کم شدن خطرات گرفتگی عضلات و مفاصل می شود. این ورزش را هر گروه سنی و جنسی می توانید به راحتی انجام دهید و از مزایای آن استفاده کنید.

  این پکیج TRX که شامل: تسمه اصلی، دفترچه آموزشی با 12 هفته برنامه تمرینی، لنگرگاه اصلی، لنگرگاه پشت در، کیف مخصوص حمل، 2 عدد دی وی دی آموزش است. هم زمانی تمرینات TRX با یکدیگر باعث می شوند تا در طول تمرین تمام بدن درگیر ورزش و فعال شوند. این بسته TRX دارای بندهایی محکم و دو لایه ای است که دارای روکش ابریشمی هستند و به دست ها آسیبی وارد نمی کنند.

  این وسیله ورزشی مقاومت بسیار بالا و انعطاف پذیری بسیار خوبی داشته و افراد با وزن سنگین می توانند با این وسیله ورزش مفیدی انجام دهند. جنس داخلی دسته این وسیله از پلاستیک ABS است که مشخصه بارز آن یک تکه و بدون درز بودن بدنه آن است. این ورزش 1300 حرکت متفاوت و علمی دارد که تمامی عضلات از انگشتان پا تا عضلات گردن و پشت سر را درگیر کرده و میتوانید آنها را پرورش نیز دهید.


 • تهیه و تنظیم توسط باشگاه ستاره تن سا
  تماس : 09132860375‬
  انتشار مطلب در :