فنر شکم

توضیحات:

 • به نام خدا

  فنر شکم این وسیله برای توانبخشی اعضای بدن بسیار مفید است و حتی افراد سالمندی که ناتوان هستند و مشکلات جسمی زیادی دارند یا دچار معلولیت یا سکته های مغزی هستند نیز می توانند از این وسیله در جهت بهبود وضعیت و تقویت عضلات خود استفاده کنند. از این وسیله برای تقویت و بهبود عضلات شکم، ران، باسن، کمر و پشت می توانید استفاده کنید.

  وسیله ای ساده است که از دو پدال مقاوم و محکم، دو عدد فنر قوی و دو دسته تشکیل شده است که با کمک آن می توانید ورزش های زیادی را به صورت ایستاده، نشسته و خوابیده انجام بدهید. با کمک این فنر شکم به راحتی می توانید عضلات شکم، ران، باسن، کمر و پشت کمر را تقویت کنید. این فنر دارای وزن 814 گرم و ابعاد 30*38 سانتی متر است که 2 عدد فنر دارد و در ابعاد بسته بندی 5*33*43 سانتی متری به کاربران عرضه می شود.

  با کمک این محصول قادر خواهید بود در خانه باشگاه کوچک ورزشی راه بیندازید و به تناسب اندام و لاغری دست پیدا کنید. این محصولات در عین سادگی، کیفیت بسیار بالایی دارند و از قیمت مناسبی هم برخوردار است که با استفاده از آنها افراد می توانند نشاط و تندرستی را به دست بیاورند. همان طور که می دانید درازنشست از اصلی ترین حرکات بدنسازی می باشد که با انجام دادن آن سبب قوی تر شدن عضلات شکم و تناسب اندام خواهید شد و از افتادگی شکم شما جلوگیری خواهد کرد. با کمک این وسیله می توانید چندین حرکت ساده و مفید ورزشی را برای عضلات فوقانی، پایینی شکم، سینه، ران و نشیمنگاه انجام بدهید و به تناسب اندام برسید.


 • تهیه و تنظیم توسط باشگاه ستاره تن سا
  تماس : 09132860375‬
  انتشار مطلب در :