دمبل ایروبیک سافت گریب 1 کیلوگرمی

توضیحات:

 • به نام خدا

  دمبل ایروبیک سافت گریب 1 کیلوگرمی ساخت کشور انگلیس و برای فرم دهی و ساخت عضلاتی ورزیده بسیار مناسب است. این دمبل ورزشی را میتوان به تنهایی یا به عنوان بخشی از برنامه ورزشی تمرینی خود استفاده کرد و معمولا برای انجام دادن تمرینات قدرتی مجموعه ای از تجهیزات با هم ترکیب می شوند تا بتوانند قدرت کل بدن ورزشکار را افزایش دهند و هماهنگی در بین عضلات و فعالیت آنها به وجود آورند. این دمبل ها چند کاره محسوب می شوند و برای ساختن عضلاتی زیبا و نیرومند بسیار کار آمد هستند.

  دمبل ها جزو ابزارهای جدا نشدنی از مربیان برای اجرای تمرینات هستند و مربیان برای از بین بردن ناهماهنگی های موجود در عضلات و افزایش قدرت بدنی استفاده از دمبل ها را به شاگردان خود توصیه می کنند با استفاده از این دمبل ها ورزشکاران می توانند دامنه وسیعی از حرکت ها و تمرینات ورزشی را انجام دهند و قدرت بدنی خود را افزایش بدهند. این دمبل ها به خوبی در هنگام انجام دادن ورزش ایروبیک به دست می نشینند و برای ورزیده کردن عضلات ایده آل هستند.

  دمبل های سافت گریب با بند قابل تنظیم در سایزهای مختلف دست، ایده آل برای همراهی و استفاده در تکمیل کردن حرکات ایروبیکی است. این وزنه دارای رویه فومی می باشد که سبب می شود تا در هنگام استفاده از دست ورزشکار لیز نخورد و او را دچار حادثه نکند. ابعاد تمام دمبل ها 5.6*4.4*21.3 سانتی متر است و ساخت کشور انگلیس می باشند.


 • تهیه و تنظیم توسط باشگاه ستاره تن سا
  تماس : 09132860375‬
  انتشار مطلب در :