لاغری با تردمیل

توضیحات:

 • به نام خدا

  ۱ برای استفاده از تردمیل کفش پیاده‌روی بخرید


  شما برای شروع قدرتمند لاغری با تردمیل نیاز به یه کفش مخصوص پیاده‌روی دارین. برای خرید اون هم بهتره که اول چندتا کفش رو امتحان کنین تا از راحت‌بودنشون مطمئن بشین. یه کفش مناسب باید جای کافی برای انگشت‌هاتون داشته باشه و گودیِ کف پای شما رو پُر می‌کنه.

  خیلی‌ها به اشتباه معتقدن که کفش، بعد از مدتی جا باز می‌کنه. اما یادتون باشه که هیچ‌وقت کفشی که پاهاتون توی اون‌ها احساس راحتی ندارن رو برای دویدن انتخاب نکنین. راستی فراموش نکنین که قبل از شروع تمرین به جای جورابای کوتاه و نازک، جوراب‌ بلند و ضخیم بپوشین تا پاهاتون تاول نزنه.

   

  ۲ برای لاغری با تردمیل قبل از تمرین نیم لیتر آب بنوشید
  برای این‌که ورزش و تمرینی که انجام میدین، خیلی سریع شما رو به نتیجه و هدفتون برسونه باید از یه رژیم غذایی ورزشی در کنار تمریناتتون استفاده کنین.

  همچنین کنار رژیم غذایی ورزشی باید به بدنتون آب‌رسانی کنین. پس حتماً ۹۰ دقیقه قبل از شروع برنامه تمرینی تردمیل نیم لیتر آب بنوشین.

  با این کار قطعاً تمریناتتون بیشتر از ۲۰ دقیقه طول می‌کشه و حسابی عرق می‌کنین. پس حتماً باید مراقب باشین که بدنتون دچار کم‌آبی نشه. یه بطریِ نیم لیتری آب هم کنار دستگاه بذارین.

  ۳ برای لاغری با تردمیل از مربی ورزشی برنامه لاغری با تردمیل بگیرید
  اگه تصمیمتون جدیه و می‌خواهید با تردمیل به کاهش وزن برسین و بدنتون متناسب بشه، و حتی باسن و پاهاتون هم فرم بگیره، بهترین کار اینه که از برنامه تمرینی تردمیل استفاده کنین تا شاهد یه تغییر عالی توی بدنتون باشین.


 • تهیه و تنظیم توسط باشگاه ستاره تن سا
  تماس : 09132860375‬
  انتشار مطلب در :