۷ ماسک مو برای رشد، تقویت و پیشگیری از ریزش

توضیحات:

 • به نام خدا

  ۱- سیب‌زمینی برای رشد سریع مو

  سیب‌زمینی علاوه بر اینکه یک وعده‌ غذایی بسیار غنی شناخته می‌شود می‌تواند یک روش عالی برای رشد سریع موهای سر شما باشد. سیب‌زمینی سرشار از ویتامین‌های مختلف مانند A، B، C و B1 است که برای رشد مو بسیار مفید هستند. در اثر کمبود این ویتامین ممکن است موهای شما خشک و شکننده شود. به کمک دو روش زیر می‌توانید موهای محکم‌ و بلند‌تری داشته باشید.

  ماسک سیب‌زمینی برای جلوگیری از ریزش مو

  می‌توانید ۳ عدد سیب‌زمینی متوسط را با زرده تخم‌مرغ و یک قاشق چایی‌خوری عسل در یک کاسه باهم مخلوط کنید و به مدت ۹۰ دقیقه بر روی سر خود قرار دهید و سپس موهای خود را با آب و شامپو بشویید.

  خواص آب سیب زمینی

  آب سیب‌زمینی را بگیرید و در ظرفی بریزید و آن را به مدت ۱۵ دقیقه بر روی سر مانند شامپو بمالید. در نهایت موهای خود را کامل شست و شو دهید.

  ۲- رشد سریع مو با ماسک پیاز

  پیاز به دلیل داشتن گوگرد برای رشد مو بسیار مفید است. البته اگر از پیاز قرمز استفاده کنید ریشه موهای قوی‌تری خواهید داشت خب حالا برای درست کردن ماسک نیاز به ۳ پیاز و یک قاشق غذاخوری عسل دارید. ابتدا پیاز را درون کاسه‌ای رنده کنید و سپس مقدار بسیار کمی عسل به آن اضافه کنید. محتوای ظرف را باهم مخلوط و به مدت ۴۰ دقیقه بر روی سرخود قرار دهید.

  البته می‌توانید از آب پیاز هم برای رشد موهای خود استفاده کنید که نیاز است بعد از شستن سرخود با شامپو، آن را روی سرخود بمالید. اگر از بوی پیاز خوشتان نمی‌آید کافی است مقداری روغن زیتون به آن اضافه کنید تا ماسک شما عطر و بوی بهتری پیدا کند.


 • تهیه و تنظیم توسط باشگاه ستاره تن سا
  تماس : 09132860375‬
  انتشار مطلب در :