تناسب اندام در بارداری

توضیحات:

 • به نام خدا

  برای اینکه در بارداری، تناسب اندام داشته باشید لازم هست قبل از اقدام به بارداری، وزن خودتون رو کنترل کنید و اگر اضافه وزن دارید، حتما به یک سطح مطلوب از وزن برسید و بعد برای بارداری اقدام کنید.

  با شروع دوران بارداری، شما وارد مرحله جدیدی از زندگی شده اید و لازم هست در طول این دوران، با حفظ رژیم غذایی سالم و انجام تمرینات ورزشی ساده، وزن خودتون رو کنترل کنید تا بعد از زایمان با اضافه وزن و چاقی مواجه نشوید.

  بهتره در این دوران به هیچ عنوان در استفاده از مواد غذایی ناسالم، چرب، شیرین و ... زیاده روی نکیند و به بهانه ویار و هوس کردن، پرخوری نداشته باشید. زیرا عواقب این پرخوری ها بعد از زایمان مشخص شده و باید اضافه وزن ایجاد شده در این دوران رو از بین ببرید تا تناسب اندام داشته باشید.

  به هیچ عنوان توصیه نمیشه در دوران بارداری رژیم بگیرید. شما مجاز هستید از هر ماده غذایی که تمایل دارید استفاده کنید اما باید استفاده از مواد غذایی ناسالم رو تا حد ممکن کاهش بدید و در حد متعادل غذا بخورید تا هم اندام متناسبی داشته باشید و هم وزن گیری جنین به بهترین شکل ممکن انجام بشه.

  اگر به هر دلیلی در دوران بارداری با اضافه وزن مواجه شده اید، اصلا نگران نباشید، زیرا شروع شیردهی به نوزاد، بهترین زمان برای کاهش وزن مادر خواهد بود. 

  و نکته آخر در رابطه با تناسب اندام در بارداری این هست که تا حد ممکن در این دوران پیاده روی کنید و حرکات ورزشی ساده انجام دهید تا وزنتان در دوران بارداری کنترل شده و با اضافه وزن بعد از زایمان مواجه نشوید.

  در این ویدئو با بهترین تمرینات ورزشی در دوران بارداری که به شما کمک می کنند تا هم در این دوران فعالیت خوبی داشته باشید و هم اینکه زایمان راحت تر و بهتری داشته باشید.


 • تهیه و تنظیم توسط باشگاه ستاره تن سا
  تماس : 09132860375‬
  انتشار مطلب در :