تناسب اندام در خانه

توضیحات:

 • به نام خدا

  برای داشتن تناسب اندام نیازی نیست هزینه خیلی زیادی صرف کنید و حتی در خانه نیز میتونید به هدف خودتون برسید. زیرا بهترین و موثرترین روش برای رسیدن به تناسب اندام، داشتن تحرک و انجام مداوم تمرینات ورزشی ساده و موثر هست. اگر به طور روزانه پیاده روی کنید و یا با فاصله زمانی مرتب، تمرینات ورزشی مختلفی رو انجام بدید مطمئن باشید خیلی سریع و راحت به اندام ایده آل خود خواهید رسید. در ادامه به تعدادی از بهترین تمرینات ورزشی که به شما کمک میکنه تا تناسب اندام خوبی داشته باشید اشاره کرده ایم:

   

  تمرین ورزشی برای سر شانه
  برای انجام این تمرین یک جفت دمبل مناسب انتخاب کرده و مطابق با تصویر، این دمبل ها رو بالای شانه و مقابل صورت قرار بدید و سعی کنید این دمبل ها رو صاف به سمت بالا ببرید تا جایی که دستهاتون کاملا صاف بشه. این حرکت رو 10 تا 15 بار انجام بدید، کمی استراحت کنید و دوباره تکرار کنید.

   

  تمرین ورزشی اسکات با وزنه یا دمبل در خانه
  برای انجام این تمرین ابتدا باید دو دمبل یا وزنه مناسب آماده کنید. پاها رو به عرض شانه باز کرده و دمبل ها رو در دست بگیرید و تمرین اسکات یا نشستن رو مطابق با تصویر انجام بدید. این تمرین تاثیر خیلی زیادی در تقویت پاها خواهد داشت.

   

  تمرین ورزشی استپ آپ با دمبل در خانه
  برای انجام این تمرین ورزشی به یک سکو مناسب (پله) و دمبل نیاز دارید. با انجام این تمرین عضلات باسن، همستیرینگ و پاها تقویت خواهند شد. دمبل ها رو در دست بگیرید و مقابل سکو بایستید و سعی کنید به آرامی روی سکو بروید و برگردید. این تمرین رو مطابق تصویر برای هر دو پا تکرار کنید.

   

  تمرین ورزشی برای بدنسازی در خانه
  این حرکت ورزشی با نام Deadbug معروف هست. برای انجام این تمرین باید روی زمین دراز بکشید و دستها رو صاف و کشیده به سمت بالا نگه دارید. پاها رو با زاویه 90 درجه خم کرده و بالا نگه دارید. حالا یکی از پاها رو باز کرده و صاف کنید. این تمرین رو برای هر دوپا تکرار کنید. با انجام این تمرین ورزشی نه تنها پاهای قوی تری خواهید داشت بلکه عضله سازی خوبی هم در شکم انجام خواهد شد.

   

  تمرین ورزشی برای تقویت بازو و شانه ها
  برای انجام این تمرین ورزشی باید دو دمبل در هر دوست بگیرید و در ابتدا دستهاتون رو در امتداد بدن نگه دارید و سپس به تدریج همزمان دستها رو تا ارتفاع شانه بالا بیاورید. چند لحظه مکث کنید و سپس دستها رو پایین بیارید. این تمرین رو مطابق با تصویر تکرار کنید.


 • تهیه و تنظیم توسط باشگاه ستاره تن سا
  تماس : 09132860375‬
  انتشار مطلب در :