روش های تقویت موی سر زنان

توضیحات:

 • به نام خدا

  آسیب دیدگی شدید مو مشکلی است که بسیاری از خانم ها به صورت مکرر دچار آن میشوند چون متاسفانه درصد زیادی از آن ها برای افزایش زیبایی موهای خود از رنگ های شیمیایی و حالت دهنده های غیر استاندارد استفاده میکنند به همین دلیل باید به تقویت موی سر زنان اهمیت زیادی داد. موز یکی از بهترین تقویت کننده هایی است که میتوان برای آسیب های وارد شده به موها مورد استفاده قرار داد.

  استفاده از موز باعث میشود موها به صورت عمقی آب رسانی شوند و اسیب های وارد شده به ساقه ی مو به سرعت برطرف شود. بهتر است بدانید موز سرشار از پتاسیم، انتی اکسیدان های مختلف و ویتامین ب می باشد به همین دلیل میتوان برای جلوگیری از ریزش مو هم از آن استفاده نمود. موز در بسیاری از مواقع برای افزایش رشد مو و حتی درمان ریزش مو هم اثرات قابل توجهی خواهد داشت.

  تقویت موی سر زنان با سس ماینوز

  سس مایونز تاثیر زیادی در تقویت ریشه مو نخواهد داشت به همین دلیل نمیتوان برای درمان ریزش مو و افزایش رشد موها از آن استفاده کرد اما اگر موهایتان دچار خشکی شده و زیبایی آن کاهش یافته میتوانید از سس ماینوز استفاده کنید چون خاصیت شگفت انگیزی در آب رسانی مو و رفع خشکی آن خواهد داشت به همین دلیل میتوان گفت سس ماینوز بهترین ماده برای تقویت موی سر زنان خواهد بود.

  از سس مایونز میتوانید همراه با مقداری روغن زیتون استفاده کنید چون روغن زیتون باعث میشود تا ریشه ی موهایتان نیز تقویت شود و شاهد نتایج قابل توجهی باشید.

  آب لیمو برای تقویت موی سر زنان

  برای تقویت موی سر زنان استفاده از آب لیمو هم پیشنهاد میشود به همین دلیل نباید آن را فراموش کنید. آب لیمو با دارا بودن ویتامین c به رفع عوامل بیماری زا و شوره ی سر هم کمک خواهد کرد. برای استفاده از آب لیمو باید حتما آن را با مقداری آب رقیق کنید تا دچار حساسیت های پوستی نشوید.


 • تهیه و تنظیم توسط باشگاه ستاره تن سا
  تماس : 09132860375‬
  انتشار مطلب در :