انجام حرکات یوگای خنده

توضیحات:

 • به نام خدا

  برای انجام یوگای خنده نیاز به انجام مهارت و راهکارهای سخت و دشوار نیست. تنها باید خنده خود را رها کنید و به تنهایی و یا با جمعی از دوستانتان به دلایل مختلف شروع کنید به خندیدن. از آنجایی که خندیدن مسری است و کاملا واگیردار است، بعد از چند لحظه شاهد آن خواهید بود که دسته جمعی در حال خندیدن هستید و از غم دنیا فارغ شده‌اید.

  شروع یوگای خنده
  برای شروع می‌توانید با خنده به یکدیگر سلام دهید. کمی متفاوت‌تر از سابق مثلا خنده‌های ریز یا افت و خیز دار را به کار بگیرید. بلاخره بهانه‌دار یا بی‌بهانه و از ته دل بخندید.

  مهمترین گزینه‌ای که برای این سبک از یوگا وجود دارد تمایل فردی، برای انجام آن است. بهتر است خود را ترغیب به انجام این روش کرد و به ویژه از اطرافیان دعوت به همکاری کرد. نیاز نیست اجبار کنید که دیگران نیز باید بخندند. تنها کافی است خودتان آنرا باور داشته باشید تا انجامش دهید. بعد از آن، سرایت خنده به دیگران را شاهد خواهید بود.

  نکات تکمیلی در مورد یوگای خنده
  در این متن به 11 مورد از فواید یوگای خنده اشاره شد. علم روانشناسی اثبات کرده است که به کمک خندیدن گروهی و حتی انفرادی می‌توان به بهبود بسیاری از بیماری‌ها که ناشی از حالات افسردگی و ناامیدی به سراغ افراد می‌آیند، پرداخت. پس تمام مشکلات روزمره را طرفی قرار دهید و شروع کنید به لبخند زدن و خندیدن.


 • تهیه و تنظیم توسط باشگاه ستاره تن سا
  تماس : 09132860375‬
  انتشار مطلب در :