یوگا صورت

توضیحات:

 • به نام خدا

  1. حالت جغد یوگا


  انگشت‌‌ها را به شکل حرف C انگلیسی در آورده و در دو طرف چشم قرار دهید و سپس پیشانی را ریلکس کرده و چشم ها را کاملا باز کنید. انجام این حرکت سه بار و هر کدام به اندازه 10 ثانیه باید انجام شد. دقت کنید در حین انجام این حرکت پیشانی شما نباید دچار چروک شود.

  2. حالت v


  با انگشتان خود شکل V که نماد پیروزی نیز شناخته می‌شود را در انتهای ابروهای خود به وجود آورید و چشمتان را چپ کنید. کمی ریلکس کنید و آرامش را در خود به وجود آورید. تکرار این حرکت به مدت 6 بار و هر کدام 10 ثانیه لازم است تا نتیجه قابل ملاحظه‌ای برایتان ایجاد کند.

  3. چرخش چشم ها


  انگشت حلقه را در انتهای ابرو قرار دهید و به آرامی از گوشه تا پایین چشم را ضربه بزنید. البته باید عین همین حالت را در جهات مخالف نیز انجام دهید. این کار را باید 4 مرتبه تکرار کنید تا نتیجه دلخواه خود را دریافت نمائید.

  4. ماهی بادکنکی یوگا


  لپ‌ها را باد کنید؛ برای این کار باید دهان را کوچک کنید. و برای 30 ثانیه به آرامی با دست‌ها به لپ‌ها ضربه بزنید.

  5. حرکت زرافه


  برای اینکار باید گردنتان را بکشید و سپس سر را به عقب خم کنید، پس از آن سر را به سمت پایین آورده و دوبار دیگر این حرکت را تکرار کنید. سپس لب پایینی را به سمت جلو ببرید و دستها را روی گردن گذاشته و چانه را بالا ببرید.

  حرکت گردن زرافه یوگا

  6. لپ همستر


  باید یکی از لپ هایتان را باد کرده و لب ها را غنچه کنید و سپس لپ‌ها را یک به یک پر از باد کنید.

  7. حرکت فک یوگا


  مسیر خط چانه تا سمت گوش را به مدت سه بار بکشید. انجام این کار به مدت سه مرتبه در طول روز لازم است تا خطوط اطراف لب را محو کند و چروک‌ها به طور کامل از بین روند.

  8. بوسیدن آسمان


  سرتان را به سمت بالا ببرید و ده مرتبه سمت بالا را ببوسید. دقت کنید همراه با یک بوسه به روبرو نفس را بیرون دهید.


 • تهیه و تنظیم توسط باشگاه ستاره تن سا
  تماس : 09132860375‬
  انتشار مطلب در :