تمرینات یوگا

توضیحات:

 • به نام خدا

  اگر به کسانی که تمرینات سنگین ورزشی انجام می دهند نگاه کنید به این مسئله پی خواهید برد که ورزشکاران پس از انجام حرکات ورزشی حسی سرشار از سلامتی به آنها دست می دهد.

  اما نکته اینجاست به مرور زمان بدنشان رشد می کند و هنگامی که به کهولت میرسند، کارایی خود را از دست می‌دهند و حتی این امکان وجود دارد که مشکلات تنفسی و حتی بیماری‌های روماتیسمی به سراغ آنها بیاید.

  حتی این امکان وجود دارد که در صورت رشد بیش از حد عضلات، بافت عضلانی به چربی تبدیل شود و اگر برای مدت کوتاهی ورزش را کنار گذارند چربی‌های بسیار زیادی در عضلات جمع شود که این مسئله یکی از دلایلی است که باعث می شود ورزش های سنگین برای تمامی افراد مناسب نباشد.

  اما نکته اینجاست که با اطمینان می توان گفت، آسانا های یوگا برای تمامی سنین مناسب هستند و هیچ مشکلی را برای فرد به همراه ندارند. البته نکات بسیار زیادی وجود دارد که باید در رابطه با یوگا دانست که در ادامه به بررسی این مسئله خواهیم پرداخت.

  یوگا تقریبا با تمام ورزش‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید متفاوت است زیرا برخلاف ورزش‌های هوازی هیچ تفاوتی در از دست دادن کالری ایجاد نمی‌کند.
  در برخی موارد، انجام حرکات یوگا می‌تواند برای افراد مضر باشد زیرا فشار بسیار زیادی را به ستون فقرات وارد می‌کند که اگر دچار پوکی استخوان باشید، حتما نگرانی‌هایی را در شما ایجاد می‌کند.
  این ورزش شرایطی را ایجاد می‌کند تا هورمون استرس در بدن به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا کند و شما بتوانید از یک خواب راحت لذت ببرید.


 • تهیه و تنظیم توسط باشگاه ستاره تن سا
  تماس : 09132860375‬
  انتشار مطلب در :